Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
بیس ترپ
جاذب ها
دسته‌بندی نشده
دیفیوزر
عایق صوتی
فوم تخم مرغی
محصولات

آکوستیک کلاس آنلاین و ضبط آموزشی

آکوستیک برای ویدیو آموزشی ، آکوستیک ضبط آموزشی ، صداگیری کلاس مدرسه

این روز ها ساخت کلیپ ها و پادکست ها آموزشی و یا برگزاری کلاس های آنلاین بسیار راحت شده است و با کمترین امکانات حتی با یک دستگاه موبایل می توان اقدام به برگزاری و یا ضبط این کلاس ها نمود. از سوی دیگر باتوجه به تعطیلی بسیاری از مراکز آموزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از مدارس ، آموزشگاه ها و حتی باشگاه ها ورزشی اقدام به ارایه جلسات و کلاس های خود به صورت آنلاین نموده اند.

اگرچه با استفاده از یک موبایل می توان کلیپ یا پادکست آموزشی را به راحتی ضبط نمود و یا کلاس آموزشی آنلاین را با استفاده از شبکه های اجتماعی برگزار نمود، ولی یکی از مشکلات اصلی در اینگونه کلاس های مجازی مشکل پیچدش صدا در محیط کلاس و یا واضح نبودن صدای مدرس یا استاد می باشد. این امر اموجب می شود که معمولا دانش آموزان ، دانشجویان و مخاطبان به وضوح صدای استاد و یا مدرس را نشنوند و از بازدهی کلاس آموزشی مجازی کاسته شود.

یکی از راهکارهای موجود برای حل مشکل آکوستیک کلاس های آموزشی آنلاین و مجازی استفاده از محصولات آکوستیک پارت فوم است. محصولاتی نظیر پنل های جاذب ( فوم های شانه تخم مرغی و پنل آکوستیک هرمی ) ، دیفیوزرها و بیس ترپ ها تولید شده توسط پارت فوم می توانند به آسانی مشکلاتی نظیر هوم ، ریورب ، فلوتر اکو ، نوفه و…. را در محیط کلاس آموزشی آنلاین ، یا محیط ضبط کلیپ و پادکست حذف نماینند و موجب حداکثر شفافیت صدا در محیط و افزایش کارایی کلاس آموزشی شوند.


ه منظور مشاوره ، سفارش محصول و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طرق زیر اقدام فرمایید:

تلفن: 02177635410 ( ساعات پاسخگویی همه روزه از ساعت 10 صبح الی 5:30 بعد از ظهر بجز جمعه ها و روزهای تعطیل)

آدرس: تهران – خیابان شریعتی – بین سمیه و طالقانی روبروی بیمارستان پاسارگاد پلاک 143


 

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code