Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
بیس ترپ
جاذب ها
دسته‌بندی نشده
دیفیوزر
عایق صوتی
فوم تخم مرغی
محصولات

آکوستیک ، عایق صوتی و صداگیر ماینر وسرور

از بین بردن صدای ماینر ، کاهش صدای دستگاه ماینر، جعبه صداگیر ماینر ، کاهش صدای ماینر ، صداگیر ماینر ، عایق صوتی ماینر ، حذف صدای ماینر از بین بردن صدای ماینر ، کاهش صدای دستگاه ماینر، جعبه صداگیر ماینر ، کاهش صدای ماینر ، صداگیر ماینر ، عایق صوتی ماینر ، حذف صدای ماینر

 

مشکل صدای دستگاه های کامپیوتری ( سرور و ماینر)

تکنولوژی کامپیوتری امروزه در تک تک قسمت های زندگی ما نفوذ کرده است این اثر گذاری از تلفن های همراه گرفته تا خودروها و حتی در صنعت سرگرمی به خوبی دیده می شود. علاوه بر تکنولوژی های ساده تر که تقریبا امروزه در هر جایی وجود دارد. دستگاه های کامپیوتری قوی تر نظیر سرور ها ، ابرکامپیوتر ها و ماینر ها نیز وظایف مهمی را برعهده دارند.

از جمله این وظایف می توان به : ذخیره سازی اطلاعات ، محاسبات بسیار پیچیده ریاضیاتی ، استخراج رمز ارزها و…. اشاره کرد. باوجود اینکه این دستگاه ها کار را برای ما بسیار آسان کرده اند و مزایایی فراوانی دارند. ولی مشکلاتی نیز در مورد آن ها وجود دارد. یکی از مشکلات این است که با افزایش حجم محاسبات ، سرور ها و ماینر ها نیاز به پردازنده ها و منابع قوی تری دارند. این امر موجب گرمای بیشتری می شود. در نتیجه برای خنک شدن این دستگاه ها نیاز به فن های قوی تر می باشد. از سوی دیگر بهره گیری از فن های قوی تر موجب افزایش صدای بیشتر می شود. و درنتیجه در محیط آلودگی صوتی شدیدی به وجود می آید. به همین دلیل در مورد دستگاه های قوی تر ( نظیر ماینر ها ) نیاز به صداگیر ضروری می رسد.

انتخاب عایق صوتی و صداگیر ماینر و سرور

در بازار ایران طیف وسیعی از عایق های صوتی وجود دارد که شاید بتوان آن ها را برای صداگیری ماینر و آکوستیک سرور توصیه نمود. ولی باید در نظر داشت که برای رسیدن به نتیجه حداکثری در عایق صوتی نمودن باید عایق و یا عایق های انتخابی ما باشرایط دستگاه و محیط ما همخوانی داشته باشد.

 

از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • میزان دسیبل اولیه دستگاه.
  • میزان طول موج غالب.
  • تعداد دستگاه.
  • شکل هندسی و طول و عرض و ارتفاع محیطی که دستگاه ها در آن نصب هستند.
  • و…..

علاوه بر موارد فوق بایدایمنی محیط و دستگاه ها نیز در زمان عایقکاری در نظر گرفته شود به عنوان مثال

  • عایق ها نباید زیاد نزدیک دستگاه ها باشند و باید فاصله مناسب رعایت شود.
  • عایق ها نباید از نوعی باشند که دچار ریزش می شوند چرا که ورود خاکه و الیاف عایق می تواند به دستگاه ها صدمه بزند.
  • عایق ها نباید موجب شوند محیط بیش از حد گرم شود و حتما باید تهویه مناسب برای محیط در نظر گرفته شود.
  • در صورتی که خطر اشتعال و آتشسوزی در محیط وجود دارد نباید از عایق ها قابل اشتعال استفاده کرد و باید از عایق ها کندسوز بهره برد.
  • و بسیاری از موارد دیگر که باید قبل از عایقکاری صوتی در نظر گرفته شود.

با وجود چنین مواردی و تنوع زیاد عایق صوتی در بازار شاید انتخاب بهترین نوع عایق کاری صوتی برای ماینر و سرور کاری مشکل به نظر برسد. در نتیجه برای انجام چنین امری نیاز به بررسی مقایسه بین محصولات مختلف می باشد.

پارت فوم همه عایق ها در یک مجموعه

پارت فوم مجموعه ای است که از سال 1385 به صورت تخصصی بر روی عرضه انواع عایق صوتی و آکوستیک فعالیت دارد.این مجموعه طیف وسیعی از عایق های صوتی را تولید و عرضه می کند. از جمله این عایق ها می توان به عایق های فوم شانه تخم مرغی ، فوم های الاستومری ، سایر فوم ها آکوستیک ، پشم سنگ ، فوم پلی اتیلن و…. اشاره نمود. با وجود چنین تنوعی در محصولات پارت فوم مشتریان می توانند عایق های صوتی را با یکدیگر مقایسه نمایند و از معایب و مزایای هریک آگاه شوند و با استفاده از نظر کارشناسان آکوستیک پارت فوم مناسب ترین نوع عایق صوتی برای ماینر را انتخاب نمایند.

 


 

به منظور مشاوره ، سفارش محصول و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طرق زیر اقدام فرمایید:

تلفن: 02177635410 – 02177521997

آدرس: تهران – خیابان شریعتی – بین سمیه و طالقانی روبروی بیمارستان پاسارگاد پلاک 143

( ساعات پاسخگویی همه روزه از ساعت 10 صبح الی 5:30 بعد از ظهر بجز جمعه ها و روزهای تعطیل)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code