Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
بیس ترپ
جاذب ها
دسته‌بندی نشده
دیفیوزر
عایق صوتی
فوم تخم مرغی
محصولات

فوم شانه تخم مرغی

امتیاز محصول: یک ستاره - بد نیستدو ستاره - خوبسه ستاره- حیلی خوبچهار ستاره - عالیهپنج ستاره - فوق العاده است ( تعداد رای دهنده:32 نفر ، مجموع امتیاز : 4,94 از 5)
Loading...

 

فوم شانه تخم مرغی ( فوم آکوستیک تخم مرغی) یکی از متداولترین روش ها برای آکوستیک استودیو و سایر فضا ها می باشد. این پنل آکوستیک از ابر پلی یورتان سلول باز تولید می شود. همین ساختار موجب می گردد که این پنل موجب حذف فرکانس های بالا و ریورب گردد. از سوی دیگر برش دهی شانه تخم مرغی آن موجب افزایش سطح جذب می گردد. و در نتیجه بهبود کارایی این پنل آکوستیک می شود.

کاربرد فوم شانه تخم مرغی

امروزه فوم تخم مرغی به عنوان یکی از موثرترین و ارزانترین روش های آکوستیک در دنیا کاربرد دارد. و به همین علت در ساخت اکثر استودیو های خانگی و حرفه ای کاربرد دارد. در صورتی که هدف از استفاده از این پنل عایق صوتی باشد، زمانی کارایی آن افزایش می یابد. که به صورت تلفیقی با عایق ها سلول بسته از آن بهره برده شود. باید توجه داشت افزایش ضخامت معمولا موجب افزایش جذب پنل و اثر گذاری بیشتر آن بر روی آکوستیک محیط می گردد. البته باید در انتخاب ضخامت دقت نمود. چرا که پنل های بسیار ضخیم همیشه موجب بهبود کارایی آکوستیکی محیط نمی گردند.

نحوه نصب

معمولا این پنل بر روی دیوار ، سقف و حتی درب نصب می گردد. چسباندن فوم آکوستیک تخم مرغی بسیار آسان است. می توان این پنل ها را با میخ و یا چسب پاتکس به راحتی نصب نمود.

ضخامت ها و ابعاد فوم های شانه تخم مرغی

فوم های شانه تخم مرغی پارت فوم در چهار ضخامت 1.9 ، 2.5 ، 3.5 ، 5 و 7 سانتی متر ارایه می گردد. ابعاد این پنل های آکوستیک 1 متر در 2 متر است. برای مشاهده مشخصات و توضیحات هریک از پنل های آکوستیک شانه تخم مرغی روی عکس آن ها کلیک فرمایید.